W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z przedstawicielem handlowym lub biurem.

Biuro:

tel. kom.: 609-87-55-63

tel: 22-721-12-28

e-mail: biuro@cherry.waw.pl

Dział handlowy:
e-mail: marketing@cherry.waw.pl

 Mirosław Kacaliński

tel: 601 875 563

e-mail: cherry@cherry.waw.pl

 Krzysztof Lewandowski

tel: 883 354 089

e-mail: krzysztof@cherry.waw.pl

Dział Rozliczeń

tel 603 875 563

e-mail: rozliczenia@cherry.waw.pl

Formularz kontaktowy:

  Polityka Prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania – przesyłając prośbę na: cherry@cherry.waw.pl. Administratorem danych osobowych jest CHERRY Spółka jawna Bogda Kacalińska i spółka, 05-850 Jawczyce, ul. Poznańska 53.

  Szanowna Pani/ Panie, Administratorem Twoich danych osobowych jest CHERRY Spółka jawna Bogda Kacalińska i spółka, 05-850 Jawczyce, ul. Poznańska 53, zwany dalej: „Administratorem”.
  Możesz skontaktować się z Administratorem pisząc na adres: CHERRY Spółka jawna Bogda Kacalińska i spółka, 05-850 Jawczyce, ul. Poznańska 53 lub telefonując pod numer: 22-721-12-28.

  Postanowienia szczegółowe

  • Twoje dane przetwarzane są w celu realizacji umowy cywilnoprawnej. Podanie Twoich danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne w celu realizacji powyższej umowy.
  • Twoje dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w zakresie związanym z realizacją powyższych celów. Nie udostępniamy Twoich danych innym odbiorcom oprócz podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa.
  • Administrator nie zamierza przekazywać Twoich danych do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowych.
  • Twoje dane będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne, tj. przez okres trwania umowy oraz wyznaczony właściwym przepisem prawa.
  • Masz prawo żądać od Administratora dostępu do swoich danych, ich sprostowania, zaktualizowania, jak również masz prawo do ograniczenia przetwarzania danych.Zasady udostępnienia dokumentacji pracowniczej zostały określone przez przepisy polskiego prawa.
  • W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez Administratora przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  • W oparciu o Twoje dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Ciebie zautomatyzowanych decyzji,
   w tym decyzji będących wynikiem profilowania*.

  * Profilowanie oznacza dowolną formę zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, które polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników osobowych osoby fizycznej, w szczególności do analizy lub prognozy aspektów dotyczących pracy tej osoby fizycznej, jej sytuacji ekonomicznej, zdrowia, osobistych preferencji, zainteresowań, wiarygodności, zachowania, lokalizacji lub przemieszczania się.